THE EXPERIENCE OF HAPPINESS

Сама собі
свято

Колаборація KachorovskaxTinaKarol

Робота тривала майже рік. Тіна Кароль взяла безпосередню участь у розробці й процесі створення кожної моделі та вклала дійсно багато зусиль і часу: малювала ескізи, ретельно підбирала тканини, узгоджувала найменші деталі.


«Я занурилася у всі технологічні нюанси. З особистого досвіду знаю, що таке, коли ноги гудуть від незручних підборів, навіть якщо вони красиві. Жодна краса не гідна ваших страждань. Тому ця колекція розроблена з дуже зручною колодкою, а пальчики лежать на підошві ідеально рівно» — зазначає співачка.


Оля Дзей, дизайн-бюро Kachorovska: “Тіна дуже вимоглива до деталей, тому у нас було багато робочих зустрічей. Їй було важливо знати, як виглядатиме кожен шов, кожна складка. Вона чудово знається на взутті, що повинно бути ефектним і зручним, і нам був корисний її досвід”.

Так, у босоніжках Tina було втілено одразу дві ідеї співачки: зробити п’ятку нестандартно низькою та підвісити прикрасу на підошву.

Зручна колодка має свою історію. Оля Дзей: “Ми розробили її повністю самі у Kachorovska. Я годинами обговорювала всі деталі з майстрами колодочної мануфактури в Італії, у фейстаймі малювала для них ескізи, як має виглядати носок».

У колекції продумана кожна деталь. Взуття й сумку зроблено зі спеціального зносостійкого сатину (босоніжки – з пліссированого сатину). Гумка на ремінці сабо підлаштовує його під будь-який підйом стопи, а сам ремінець викладений вручну камінням.

Мікросумка Tina – це 100% ручна робота, що потребувала багато часу й майстерності. Багато уваги приділено фурнітурі та ідеальному поєднанню всіх її елементів між собою. Ланцюжок для сумки на індивідуальне замовлення виготовляли на фабриці в Італії. Прикраса на босоніжках тримається завдяки ювелірному кріпленню, виготовленому справжніми майстрами. Як прикрасу використовували кристали Swarovski особливої прозорості й мерехтіння.

«На цю колекцію мене надихнули українки. Нас привчили бути скромнішими, ніж потрібно. Наші жінки – фантастичні, час додати їм любові до себе. Головний наш меседж – всередині вас є любов до себе, всередині вас є щастя. Не чекайте ідеальної миті, створіть собі свято» — говорить Тіна про ідею колекції.

Колекція Tina Karol x Kachorovska вийшла напередодні Нового року, кампанія до її запуску стартувала серією відеороликів «Сама собі свято». Ідея кампанії — привернути увагу до побутового навантаження на жінок, що зростає у святковий період.

Аліна Качоровська, співзасновниця Kachorovska: «Навряд чи можливо за декілька секунд умовити мільйони українок припинити обслуговувати всіх навкруги та подбати нарешті про себе, про свій стан і настрій у свята. Але ми з Тіною дуже хотіли б звернути на це увагу. Давайте побачимо свято у собі та близьких людях поруч, а не у мільйоні справ, які конче потрібно зробити до 12-го удару годинника. Ви – сама собі свято. Не каструля олів’є, а те, якою ви себе бачите та відчуваєте. Саме про це наша серія історій».

В основу сценаріїв покладений мікс фантастичних ситуацій у побутовому контексті, візуально стилізованих під кіно середини 50-х.

Марія Слензак, арт-директорка Kachorovska: «Ми хотіли триматися у полі гумору, але не стати смішними. Важливо було передати красу та елегантність, легкість і настрій колекції.

Колористику, світ, тіні, стилістику і загалом кожну найменшу деталь ми пропрацьовували власноруч разом із великою командою. Здається, нам вдалося створити невимушену й стилістично цілісну історію».

Get in touch