THE EXPERIENCE OF HAPPINESS

Kachorovska
трансформується
у холдинг Kacho Group

Які проєкти він об’єднає та навіщо це потрібно його клієнтам,
Аліна Качоровська розказала Юлії Савостіній (Made In Ukraine)

Ми зрозуміли, що рівень нашої експертності у виробництві взуття, продажу взуття, маркетингу набагато більший ніж один бренд. Тому ми вистрибуємо з клітинки бренда Kachorovska. Його ми плекаємо, любимо ніжно, але паралельно ми розвиваємося в холдинг, групу компаній Kacho Group. І під цією парасолькою ведемо одночасно чотири проєкти. Тому що за сім років до нас сиплються запити з різних боків: щось розробити під бренд, купити франшизу, щось робити з кавою і так далі. Нарешті, ми це розділили, упакували та зрозуміли, як будемо ним керувати.

У холдингу буде чотири напрямки. Вже є Kachorovska і ми стартували роботу над ще трьома брендами. Наш слоган – «щасливий досвід». Тому що те, що вдалося зробити Качоровській, те, що вдалося мені, дівчинці Аліні з Житомира, без інвестицій, за п’ятнадцять років шляхом природнього розвитку стати власником – це щасливий досвід. Звісно, це не тільки моя історія, є мама та чоловік. Просто я її розповідаю. І люди приходять до нас не тільки за взуттям, а й за досвідом. І нам хочеться, щоб усі наші проекти приносили людям щасливий досвід.

Зараз ми працюємо над ребрендингом кафе Kachorovska, воно так само готове зі своєї клітинки вистрибнути. Ще буде сервіс, який ми уже протягом чотирнадцяти років надаємо українським дизайнерам і не тільки. Це сервіс із розробки продуктів і колекцій під чиїсь бренди – Kachorovska laboratory. Тут у нас дійсно велика експертність, наше взуття було на всіх подіумах і тижнях моди – Нью-Йорк, Париж, Мілан, Лондон, Грузія. І ми цим пишаємося. І останнє, також про експертність – Factory 1957, як стартова точка історії. У 1957 році моя бабуся почала шити взуття в Радянському Союзі. Зараз ми виконуємо оптові замовлення для дизайнерів і брендів. Якщо ви готові замовляти партію – це відшивається на Factory 1957. Є ще дві задумки, одна – всеукраїнського масштабу, яка пов'язана з лайфстайлом, над цим ми зараз починаємо працювати.

Get in touch