THE EXPERIENCE OF HAPPINESS

Kachorovska
у Нью-Йорку

Знакові моделі взуття Kachorovska будуть представлені на Тижні моди у Нью-Йорку

10-16 вересня 2021 року знакові моделі взуття Kachorovska можна буде придбати в ексклюзивному шоу-румі під час Тижня моди у Нью-Йорку. Організатором події виступає “Український модний альянс”.


Взуття з колаборацій Kachorovska із KSENIASCHNAIDER, The COAT by Katya Silchenko, з Тіною Кароль, а також моделі Riri та Amber будуть представлені у нью-йоркскому шоу-румі ARCHETYPE SHOWROOM, який вже понад 13 років представляє найкращі фешн-бренди в центрі міста в районі Сохо на Манхеттені.


У цій події Kachorovska бере участь разом із 3 українськими брендами 91 Lab, Elena Reva, Foberini.


Адреса ARCHETYPE SHOWROOM: 676 Broadway 2nd floor New York, NY 10012.“Український модний альянс” — це ініціатива, спрямована на популяризацію української індустрії моди в світі та підвищення обізнаності щодо неї. Альянс створений за ініціативи українського модного бренду RITO у співпраці з Джен Сідарі (Jen Sidary), глобальним стратегом індустрії моди, UYAVA Fashion Collaboration Platform (Громадська організація “Платформа для колаборації індустрії моди”), Програмою USAID «Конкурентноспроможна економіка України» (USAID CEP). Ініціативу підтримує Офіс з розвитку креативних індустрій при Міністерстві культури та інформаційної політики України

Get in touch