THE EXPERIENCE OF HAPPINESS

МОЖНА ВСЕ!

У нашому ательє ми виконуємо будь-які замовлення, і це не перебільшення. Поки ти наважуєшся на найсміливіші взуттєві фантазії, покажемо цікаві новинки сезону, що були створені разом із консультанта

Ми знаємо, як відтінки впливають на сприйняття, тому підбираємо їх не менш ретельно, ніж Pantone обирає колір року. Ці елегантні мюлі зі шкіри ідеального бежевого відтінку були виконані на замовлення Леоніда Мартинчика. Вподобаєте його стиль? Ми – дуже.

Еспадрильї хоч трохи допомагають нам пережити тугу за канікулами у Валенсії. Тим більше такі зручні та м’які як ця модель. Гумовий протектор робить іспанську плетену підошву дуже зносостійкою.

Неперевершені мюлі зі шкіри шоколадного кольору підкорили не одне серце. Квадратний носок візуально зменшує ніжку та робить будь який лук витонченим та напрочуд зручним. Вони просто створені для прогулянки осіннім парком.

А ви взагалі любите осінь? Ми так, але в цьому нам допомагає гарне червоне вино та якісне взуття. Чоловічі лофери на байці ми виконали з бордової замші, але вони доступні під замовлення у будь-якому кольорі.

Get in touch