THE EXPERIENCE OF HAPPINESS

kachorovska
cafe

Kachorovska Café — це мережа кафе-кав’ярень, заснована 2015 року.
Ще задовго до появи бренду Kachorovska в ательє Качоровських клієнти заходили не лише за взуттям, а й “на атмосферу”. Родина була відома своєю гостинністю та талантом спілкування.

Не дивно, що й магазини Kachorovska органічно трансформувалися у дещо більше. У кожному з них є Kachorovska Café — стильна та затишна кав’ярня третьої хвилі, водночас гостинне місце для зустрічей і заходів – лекцій, воркшопів, паблік токів.

Тут цінують якісну каву та смачні сніданки. Саме тому каву особливого обсмаження готують професійні бариста, а сніданки подають протягом всього дня. Тут дбають про самопочуття та настрій гостей, тому на них завжди чекають здорова їжа та класні десерти.

І, звісно, тут особлива атмосфера, подібна на ту, яка була колись в маленькому родинному ательє. Kachorovska Café — місце, де зустрічаєш друзів, давніх, теперішніх або майбутніх. Місце, де хочеться проводити більше часу, бо відчуваєш його користь.

Kachorovska Café — це бренд із кодексом гостинності, високими стандартами роботи, впізнаваним стилем і великою аудиторією.

200
вдячних клієнтів
кожного дня
500
готуємо чашок
кави щодня
1000
запашних круасанів
щомісяця
Get in touch