THE EXPERIENCE OF HAPPINESS

K.everywear

K.everywear — одяг, у якому ти залишаєшся собою на 100%
Холдинг Kacho Group запустив бренд одягу K.everywear. Асортимент бренда складається на 70 % з речей лінійки basic — базового гардеробу на кожен день і на 30% з речей лінійки studio — моделей більш складного крою, з принтами, незвичайних дизайнерських рішень. Особливістю одягу K.everywear є те, що більшість речей поєднується між собою.

«Ми побачили, що сучасні українки губляться в асортименті різних брендів одягу та шукають готові рішення: як і з чим поєднувати й носити речі, як скласти стильний і універсальний гардероб в один клік, без зайвих рухів. Наш K.everywear з’явився як відповідь на цей запит. Не підлаштовуйтеся під речі, це вони повинні стати вашими непомітними помічниками» — коментує Аліна Качоровська, СЕО та співзасновниця Kacho Group.

Стиль K.everywear — розслаблений і водночас елегантний. «Це стиль дівчини, яка не намагається бути кимось іншим. Це речі, які дозволяють залишатися собою. В епоху соцмереж ми постійно порівнюємо себе із кимось. Але, як каже відомий мем: «Якщо я буду такою як всі, хто буде такою, як я?». Тому нашим слоганом стала фраза “Така, як я” — говорить креативна директорка K.everywear Ліка Курінна.


K.everywear. Така, як Я.


Моделі K.everywear розробляють та відшивають у власному експериментальному цеху. Всі речі легко міксуються між собою і утворюють актуальний базовий гардероб: з 15 одиниць одягу легко скласти 30 луків. Крім того, кожна річ легко імплементується у будь-який гардероб і поєднується з речами у ньому.

У назві бренда є відсилання не лише до першої літери Kachorovska, а й до такого символу, як ключ. “Відкривай себе щодня. Не дивись навколо, зазирни всередину себе, там найцікавіше. Не порівнюй себе ні з ким, окрім себе вчорашньої” — пропонують творці K.everywear.
100%
якісна фурнітура та матеріали
150
працівників працює
в компаніі
800 м2
площа фабрики
в Житомирі
Get in touch